5 סיבות מדוע כדאי לרכוש דירה בגני תקווה?

5 סיבות מדוע כדאי לרכוש דירה בגני תקווה
  1. מיקום מעולה: גני תקווה היא עיר מרכזית בלב המרכז האורבני של ישראל. כתוצאה מכך, ישנם מגוון של יתרונות גיאוגרפיים, בניהם קרבה למרכזי תעסוקה רבים בסביבה ומוסדות ציבוריים חשובים נוספים כגון: אוניברסיטת בר אילן, בתי החולים בלינסון ושיבא המצוינים , אזורי תעסוקה מהגדולים בארץ באזור פתח תקווה , רבע שעה מנמל התעופה בן גוריון ועוד. עם פתיחת הרכבת הקלה בציר ז'בוטינסקי נהנית העיר מקו זה על ידי הסדרת תחבורה מקומית המאפשרת כיום גישה מיטבית לעורק תחבורה חיוני זה לתל אביב.
  2. שגרת חיים נוחה: העיר מציעה נוחות רבה עבור תושביה. ישנם מרכזי קניות שכונתיים כולל קניון חדיש בלב השכונה החדשה, ספריה ציבורית משובחת עם מגוון פעילויות לתושבי העיר ובכל הגילאים, קירבה לערים סמוכות ובהם מרכזי קניות נוספים, מסעדות, בתי קפה ומתחמים תרבותיים. בגני תקווה תמצאו את מרכז הבמה ומרכז הספורט לידר המציעים מגוון פעילויות ובילויים עבור התושבים. קיימים שטחים ואזורים ציבוריים מפותחים, קמפוס לימודים הכולל בית ספר יסודי, חטיבת ביניים ותיכון הנהנים גם ממגרש ספורט וכדורגל רחב ידיים וחדש. בעיר גני ילדים רבים.
  3. השקפת חיים ידידותית וחיי קהילה בצוותא: בעיר מגוון רחב של משפחות כולל טיפוח תושבים בגיל השלישי ודיור מוגן לאזרחים ותיקים במתקן דיור מתקדם מסוגו בארץ המאפשרים חיים נוחים לאולכלוסיה זו. בעיר מתקיימת שגרה של שמירה על קהילתיות.
  4. תשתיות מצוינות: בניית שכונות ודירות חדשות בגני תקווה הם חלק נכבד מהתפתחותה בעשור האחרון.
  5. פוטנציאל עתידי להשבחת הנכס: השקעה בדירה בגני תקווה יכולה להיות משתלמת. עיר זו נחשבת לאחת מהערים עם החתך הסוציו – אקונומי הגבוהים והחזקים ביותר בישראל, העיר עם מוסדות חינוך מובילים.

לסיכום, רכישה של דירה בגני תקווה מציעה מגוון יתרונות כגון מיקום מרכזי, שגרת חיים נוחה, תשתיות מצוינות, אפשרויות מגוונות של תעסוקה, תרבות ובילוי, ופוטנציאל השבחה עתידי בשווי הנכס.

*הבהרה – האמור לעיל הינו בבחינת מידע בלבד ואינו מהווה כלל וכלל יעוץ או הצעה כלשהיא.

אולי יעניין אותך גם